Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
