Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
