Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन

[ctx: Sort order]
en: Order
hi: क्रम
