Paragraphs Sets (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
