Paragraphs Sets (8.x-2.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
