Paragraphs Sets (8.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -
