Paragraphs Sets (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ
