Paragraphs Sets (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური
