Paragraphs Sets (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы
