Paragraphs Sets (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
