Paragraphs Sets (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
