Paragraphs Sets (8.x-2.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
