Paragraphs Sets (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: Icon
it: Icona

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number

en: Paragraphs
it: Paragrafi

[ctx: Sort order]
en: Order
it: Ordina
    nel context: Ordinamento
