Paragraphs Sets (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
