Paragraphs Sets (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

[ctx: Sort order]
en: Order
el: Σειρά
