Paragraphs Sets (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

[ctx: Sort order]
en: Order
he: סדר
