Paragraphs Sets (8.x-2.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း
