Paragraphs Sets (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Etiqueta

en: Icon
pt: Ícone

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Weight for row @number
pt: Peso da linha @number

[ctx: Sort order]
en: Order
pt: Ordem
