Paragraphs Sets (8.x-2.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક
