Paragraphs Sets (8.x-2.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
