Paragraphs Sets (8.x-2.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Machine name
ne: मशीन नाम
