Paragraphs Sets (8.x-2.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -
