Paragraphs Sets (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

[ctx: Sort order]
en: Order
hu: Rendezés

en: Icon uuid
hu: Ikon uuid

en: to %type
hu: %type típushoz
