Paragraphs Sets (8.x-2.5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas
