Paragraphs Sets (8.x-2.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
