Paragraphs Sets (8.x-2.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
