Paragraphs Sets (8.x-2.6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus
