Paragraphs Sets (8.x-2.6) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
