Paragraphs Sets (8.x-2.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

[ctx: Sort order]
en: Order
ps: اوډون
