Paragraphs Sets (8.x-2.6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number

en: Paragraphs
ru: Параграфы

[ctx: Sort order]
en: Order
ru: Порядок

en: Icon uuid
ru: Uuid значка

en: to %type
ru: в %type
