Paragraphs Sets (8.x-2.7) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta
