Paragraphs Sets (8.x-2.7) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ
