Paragraphs Sets (8.x-2.7) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం
