Paragraphs Sets (8.x-2.8) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
