Paragraphs Sets (8.x-2.8) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

[ctx: Sort order]
en: Order
fi: Järjestys
    kontekstissa: Lajittelujärjestys
