Paragraphs Sets (8.x-2.8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس
