Paragraphs Sets (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde

en: to %type
gl: a %type
