Paragraphs summary formatter (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: All
da: Alle

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Limit
da: Grænse

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
da: Rekursiv gengivelse, der registreres ved gengivelse af objektet %entity_type: %entity_id ved hjælp af feltet %field_name på objektet %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Afbryder gengivelsen.
