Paragraphs summary formatter (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: All
fi: Kaikki

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Limit
fi: Rajoitus

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Rendered as @mode
fi: Renderöity muodossa @mode
