Paragraphs summary formatter (1.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: All
ca: Tot

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Limit
ca: Límit

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode
