Paragraphs summary formatter (1.1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: All
et: Kõik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Limit
et: Limiit

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode
