Paragraphs summary formatter (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: All
hi: सभी

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Limit
hi: सीमा

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Rendered as @mode
hi: @mode के रूप में प्रस्तुत किया गया
