Paragraphs summary formatter (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: All
uk: Все

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Limit
uk: Обмежувати

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності %entity_type: %entity_id використовуючи поле %field_name на сутності %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id виявлено рекурсію. Генерування перервано.
