Paragraphs summary formatter (1.2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: All
ar: الكل

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Limit
ar: حد

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Rendered as @mode
ar: يقدم كـ  @mode
