Paragraphs summary formatter (1.2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: All
it: Tutti

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Limit
it: Limite

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Rendered as @mode
it: Visualizzato come @mode

en: Paragraphs
it: Paragrafi
