Paragraphs summary formatter (1.2.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: All
nl: Alle

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Limit
nl: Limiet

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Limit: @limit
nl: Limiet: @limit

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij het renderen van de entiteit %entity_type: %entity_id, met het veld %field_name op de entiteit %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Renderen afgebroken.
