Paragraphs summary formatter (1.2.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: All
id: Semua

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Limit
id: Batas

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode
