Paragraphs summary formatter (1.2.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: All
pl: Wszystko

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Paragraphs
pl: Akapity
