Paragraphs summary formatter (1.2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: All
pt: Todos

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Limit
pt: Limite

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Rendered as @mode
pt: Renderizado como @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
pt: Renderização recursiva detectada ao renderizar entidade %entity_type: %entity_id, usando o campo %field_name na entidade %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. A abortar a renderização.
