Paragraphs summary formatter (1.2.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: All
ro: Toate

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Limit
ro: Limită

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode
